آموزش وردپرس
خانه / فنی و مهندسی / پاورپوینت آلودگی هوا و آلودگی صوتی از فایل 51

پاورپوینت آلودگی هوا و آلودگی صوتی از فایل 51

شما در حال مشاهده از سایت فایل 51 فایلی با مشخصات پاورپوینت آلودگی هوا و آلودگی صوتی  هستید

 

فایل 51 شامل بانک اطلاعاتی گسترده از لینک های گوناگون از سایتهای مختلف بهترین مکان برای جست و جوی فایل های مورد نیاز  شما می باشد.  فایل 51  این بار پاورپوینت آلودگی هوا و آلودگی صوتی را از دسته بندی فنی و مهندسی  برای دانلود به نمایش گذاشته است.

 

کلمات کلیدی مربوطه فایل : ,پاورپوینت ,آلودگی هوا ,و ,آلودگی صوتی,هوا,

اکنون برای هدایت به سایت اصلی جهت دانلود فایل پاورپوینت آلودگی هوا و آلودگی صوتی  بر روی دریافت فایل در پایین صفحه کلیک کنید.

  ه وا چیست؟ — هوا مخلوطی از گازهای مختلف است که دورتا دور کره زمین را پوشانده اند. لایه های اصلی جو زمین • تروپوسفر •استراتوسفر •مزوسفر •ترموسفر ترکیبات متغیرهوا — علاوه بر ترکیبات ثابت هوا نظیر اکسیژن و نیتروژن ، مواد دیگری که عمدتا آلاینده های هوا هستند به عنوان ترکیبات متغیر با غلظت های متفاوت در هوا وجود دارند مانند: – دی اکسید گوگرد – متان – اکسیدهای نیتروژن – دی اکسید کربن – ازون – منواکسید کربن – آمونیاک – و …   تعریف آلودگی هوا تعاریف مختلفی برای آلودگی هوا ارائه شده است: — وجود آلاینده ها در هوا در سطحی که برای سلامت انسان و / یا سیستم های آکولوژیکی اخلال ایجاد کند (یک نهاد انگلیسی). — — تخلیه مواد نامطلوب و گازها یا شکل گیری این گازها از مواد منتشره به وسیله واکنش های شیمیایی در اتمسفر (کانادا). — — شرایطی از هوا که برای سلامتی، ایمنی یا رفاه انسان و زندگی معمول و ویژگی های آن خطرناک است یا سلامت زندگی حیوانات را به خطر می اندازد یا موجب خسارت به حیات یا خواص گیاهان می شود (ایالت آلبرتای آمریکا …

همچنین ببینید

حل تمرین کتاب مکانیک سیالات و ترمودینامیک توربوماشین Hall و Dixon – ویرایش هفتم از فایل 51

شما در حال مشاهده از سایت فایل 51 فایلی با مشخصات حل تمرین کتاب مکانیک …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *