آموزش وردپرس
خانه / کتاب ، جزوه / خرید کتاب برای شناخت خدا و هستی از فایل 51

خرید کتاب برای شناخت خدا و هستی از فایل 51

شما در حال مشاهده از سایت فایل 51 فایلی با مشخصات خرید کتاب برای شناخت خدا و هستی  هستید

 

فایل 51 شامل بانک اطلاعاتی گسترده از لینک های گوناگون از سایتهای مختلف بهترین مکان برای جست و جوی فایل های مورد نیاز  شما می باشد.  فایل 51  این بار خرید کتاب برای شناخت خدا و هستی را از دسته بندی کتاب ، جزوه  برای دانلود به نمایش گذاشته است.

 

کلمات کلیدی مربوطه فایل : خرید کتاب برای شناخت خدا, دانلود, کتاب, درباره, خداوند, درک, بهترین, باور, قوانین, جهان, هستی, روانشناسی, ثروت, سعادت, خلاصه, عباس منش, حمید دهسنگ?

اکنون برای هدایت به سایت اصلی جهت دانلود فایل خرید کتاب برای شناخت خدا و هستی  بر روی دریافت فایل در پایین صفحه کلیک کنید.

کتاب چکیده سعادت اثر حمید دهسنگی کتابی است که حاصل خلاصه چندین و چند کتاب در حوزه روانشناسی، قانون جذب، ثروت و قرآن می باشد. این کتاب به صورت زیبا و کامل به قوانین مهم هستی می پردازد و خواننده را با قوانین خدا و درک درستی از او آشنا می سازد که نتیجه آن رسیدن به خواسته ها، شادی، آرامش، سلامتی و ثروت می باشد. به جرأت می توان گفت قوانین بیان شده در این کتاب مهم ترین و تاثیرگذار ترین قوانین جهان هستی می باشد که هر انسانی باید با آن ها آشنایی داشته باشد. تغییر و تحول زندگی از طریق این کتاب برای خوانندگان ممکن بوده و چنانچه به آموزه های آن عمل نمایند به درک عمیقی از جهان هستی و نحوه رسیدن به تمامی خواسته ها خواهند رسید. تفاوت این کتاب با سایر کتاب ها در این است که مطالب درج شده در آن چکیده کتاب ها و آموزه های اشخاص ایرانی و خارجی بوده که متناسب با فرهنگ ایرانی نوشته و ویرایش شده است. یعنی مختص یک فرهنگ و کشور خاص نبوده و بلکه آموزه های آن جهانی می باشد. همچنین قوانین بیان شده در آن از آنجایی که قوانین خداوند و غیر قابل تغییر می باشند، مناسب تمامی دوره ها و همه افراد در تمامی سنین می باشد ک …

همچنین ببینید

پاورپوینت تشریح آناتومی بدن از فایل 51

شما در حال مشاهده از سایت فایل 51 فایلی با مشخصات پاورپوینت تشریح آناتومی بدن  …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *