آموزش وردپرس
خانه / عمومی و آزاد / پاورپوینت اصول مديريت اسلامي و الگوهاي آن از فایل 51

پاورپوینت اصول مديريت اسلامي و الگوهاي آن از فایل 51

شما در حال مشاهده از سایت فایل 51 فایلی با مشخصات پاورپوینت اصول مديريت اسلامي و الگوهاي آن  هستید

 

فایل 51 شامل بانک اطلاعاتی گسترده از لینک های گوناگون از سایتهای مختلف بهترین مکان برای جست و جوی فایل های مورد نیاز  شما می باشد.  فایل 51  این بار پاورپوینت اصول مديريت اسلامي و الگوهاي آن را از دسته بندی عمومی و آزاد  برای دانلود به نمایش گذاشته است.

 

کلمات کلیدی مربوطه فایل : پاورپوینت اصول مدیریت اسلامی و الگوهای آن, پاورپوینت, اصول, مدیریت, اسلامی ,الگو

اکنون برای هدایت به سایت اصلی جهت دانلود فایل پاورپوینت اصول مديريت اسلامي و الگوهاي آن  بر روی دریافت فایل در پایین صفحه کلیک کنید.

فرمت فایل: پاورپوینت قابل ویرایش     تعداد اسلاید: 31   قسمتی از پاورپوینت :   1-مباني پژوهش در قرآن يكي از مفاهيم اساسي ارتباط با قرآن، تدبير است كه مهمترين مفهوم در ميان مفاهيم اُنس با قرآن و اساسي‌ترين عاملي است كه ما را با حقيقت قرآن آشنا مي‌كند. امر تدبير در قرآن مجيد در چهار آيه مطرح شده‌است و دو مفهوم را در بردارد: •ژرف‌انديشي و ژرف‌نگري •عاقبت‌انديشي و عاقبت‌نگري     1-مباني پژوهش در قرآن nدرك اعجاز از راه تدبر داشتن اين دو خصلت براي مؤمن بسيار مهم است زيرا زمينه مساعدي را فراهم مي‌كند تا انسان ، به روشني و به سهولت ، بتواند ملكوتي بودن قرآن را درك كند. در امر مسلماني، نقطه ورود به اسلام ايمان به قرآن است ايمان به اينكه اين قرآن كتاب خداست و از مقام ربوبيت نازل شده‌است.     درك اعجاز از راه تدبر اين درك آسماني بودن قرآن، در مقابل بشري بودن آن با امر تدبّر ، حاصل مي‌شود: «أَفَلَا یَتَدَبَّرُنَ القُرآنَ وَلَوکَانَ مِن عِندِ غَیرِاللهِ لَوَجَدُوا فیهِ ا …

همچنین ببینید

16 آشنایی با بیمه های درمان و بیمه های اتومبیل و نحوه صدور آنها از فایل 51

شما در حال مشاهده از سایت فایل 51 فایلی با مشخصات 16 آشنایی با بیمه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *