آموزش وردپرس
خانه / عمومی و آزاد / پاورپوینت مقدمه‌اي بر بهينه‌سازي از فایل 51

پاورپوینت مقدمه‌اي بر بهينه‌سازي از فایل 51

شما در حال مشاهده از سایت فایل 51 فایلی با مشخصات پاورپوینت مقدمه‌اي بر بهينه‌سازي  هستید

 

فایل 51 شامل بانک اطلاعاتی گسترده از لینک های گوناگون از سایتهای مختلف بهترین مکان برای جست و جوی فایل های مورد نیاز  شما می باشد.  فایل 51  این بار پاورپوینت مقدمه‌اي بر بهينه‌سازي را از دسته بندی عمومی و آزاد  برای دانلود به نمایش گذاشته است.

 

کلمات کلیدی مربوطه فایل : پاورپوینت مقدمه ای بر بهینه سازی , پاورپوینت, مقدمه , بهینه سازی

اکنون برای هدایت به سایت اصلی جهت دانلود فایل پاورپوینت مقدمه‌اي بر بهينه‌سازي  بر روی دریافت فایل در پایین صفحه کلیک کنید.

فرمت فایل: پاورپوینت قابل ویرایش     تعداد اسلاید: 18   قسمتی از پاورپوینت :   در طراحي، ساخت و نگهداري هرسيستم بايد تصميمات تکنولوژيکي و مديريتي بسياري گرفته شود. هدف نهايي از چنين تصميماتي کمينه‌کردن تلاش لازم و يا بيشينه کردن سود مورد‌ نظر است.  تلاش لازم يا سود مورد نظر در هر وضعيت عملي را مي‌توان به صورت تابعي از متغيرهاي تصميم مشخص بيان کرد.  بنابراين بهينه‌سازي را مي‌توان به عنوان فرايند يافتن شرايطي که مقدار بيشينه يا کمينه يک تابع را بدست مي دهد، تعريف کرد.     اگر نقطه x منطبق بر مقدار بيشينه تابع f(x) باشد، اين نقطه برمقدار کمينه تابع –  f(x) هم منطبق است. پس بدون از دست دادن کليت، مي‌توان بهينه‌سازي را به معناي کمينه‌سازي در نظرگرفت، زيرا بيشينه يک تابع را مي‌توان با جستجوي کمينه منفي آن تابع پيدا کرد.     فضاي طراحي Design Space يک فضاي n بعدي مشخص را که هر محور مختصات آن بيانگر يک متغير طراحي xi که i=1, 2, … است، در نظر بگيريد. چنين فضائي …

همچنین ببینید

16 آشنایی با بیمه های درمان و بیمه های اتومبیل و نحوه صدور آنها از فایل 51

شما در حال مشاهده از سایت فایل 51 فایلی با مشخصات 16 آشنایی با بیمه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *