آموزش وردپرس
خانه / فنی و مهندسی / پاورپوینت دستاورد هاي عملي مهندسي ژنتيك در بيوتكنولوژي از فایل 51

پاورپوینت دستاورد هاي عملي مهندسي ژنتيك در بيوتكنولوژي از فایل 51

شما در حال مشاهده از سایت فایل 51 فایلی با مشخصات پاورپوینت دستاورد هاي عملي مهندسي ژنتيك در بيوتكنولوژي  هستید

 

فایل 51 شامل بانک اطلاعاتی گسترده از لینک های گوناگون از سایتهای مختلف بهترین مکان برای جست و جوی فایل های مورد نیاز  شما می باشد.  فایل 51  این بار پاورپوینت دستاورد هاي عملي مهندسي ژنتيك در بيوتكنولوژي را از دسته بندی فنی و مهندسی  برای دانلود به نمایش گذاشته است.

 

کلمات کلیدی مربوطه فایل : پاورپوینت, دستاورد های عملی ,مهندسی ژنتیک, در بیوتکنولوژی

اکنون برای هدایت به سایت اصلی جهت دانلود فایل پاورپوینت دستاورد هاي عملي مهندسي ژنتيك در بيوتكنولوژي  بر روی دریافت فایل در پایین صفحه کلیک کنید.

                نوع فایل: power point قابل ویرایش 22 اسلاید   قسمتی از اسلایدها: يكي از جالب ترين مثال هاي اهميت مهندسي ژنتيك ، توليد انسولين انساني مي باشد . انسولين انساني كه از طريق مهندسي ژنتيك تهيه شده است ، اولين داروي بيوتكنولوژيك است كه وارد بازار شده است . انسولين پروتئيني است كه در پانكراس توليد مي شود و براي تنظيم متابوليسم كربوهيدرات بدن حياتي مي باشد  . ديابت كه بيماري وجود آمده در اثر كمبود انسولين است ، ‌ميليون ها انسان را رنج مي دهد . درمان قطعي ديابت ، تزريق پياپي يا تجويز خوراكي انسولين است و از آنجايي كه انسولين بيش تر پستانداران از نظر ساختمان مشابه مي باشد ، درمان ديابت انساني با استفاده از انسولين استخراج شده از پانكراس گاو و خوك امكان پذير است ، اما انسولين غير انساني به اندازه ي انسولين انساني موثر نيست و فرآيند استخراج آن گران و پيچيده مي باشد . امروزه ژن توليد  انسولين انساني در باكتري ها كلون مي شود .   فهرست مطالب و اسلایدها: پروتئين هاي پستانداران انسولين انساني میکروارگانیسم ها در خد …

همچنین ببینید

حل تمرین کتاب مکانیک سیالات و ترمودینامیک توربوماشین Hall و Dixon – ویرایش هفتم از فایل 51

شما در حال مشاهده از سایت فایل 51 فایلی با مشخصات حل تمرین کتاب مکانیک …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *