آموزش وردپرس
خانه / نرم افزار های آماده / آموزش و تمرین محاسبه در شطرنج Calculation Training از فایل 51

آموزش و تمرین محاسبه در شطرنج Calculation Training از فایل 51

شما در حال مشاهده از سایت فایل 51 فایلی با مشخصات آموزش و تمرین محاسبه در شطرنج Calculation Training  هستید

 

فایل 51 شامل بانک اطلاعاتی گسترده از لینک های گوناگون از سایتهای مختلف بهترین مکان برای جست و جوی فایل های مورد نیاز  شما می باشد.  فایل 51  این بار آموزش و تمرین محاسبه در شطرنج Calculation Training را از دسته بندی نرم افزار های آماده  برای دانلود به نمایش گذاشته است.

 

کلمات کلیدی مربوطه فایل : تمرین, محاسبه,شطرنج,calculate,training,chess

اکنون برای هدایت به سایت اصلی جهت دانلود فایل آموزش و تمرین محاسبه در شطرنج Calculation Training  بر روی دریافت فایل در پایین صفحه کلیک کنید.

  Calculation Training by  Robert Ris آموزش و تمرین محاسبه توسط استاد بزرگ رابرت ریس Robert Ris محصول : chessbase  2018 دی وی دی کامل نسخه کم حجم مدت زمان آموزش : 4 ساعت و 52 دقیقه  یکی از فیلمهای ارزشمند چس بیس که در چند سال اخیر تولید شده است دانلود این فیلم را به تمام کاربران توصیه می کنیم امروزه، بازیکنان مایلند با مطالعه تکنیک های شروع بازی توسط موتورها،بدون توجه به بخش عملی بازی ما، شطرنج خود را ارتقا بخشند. این دی وی دی بر اهمیت تمرین مهارت های محاسبه تاکید می کند.رابرت ریس یک مجموعه از مواد تمرینی با استفاده از کلاس با شطرنج آموزان با رتبه بندی بین 1400 تا 2400 تهیه کرده است.ولی ریس معتقد است که این موارد برای بازیکنان با توانایی های مختلف مناسب است زیرا هر شخصی می تواند از تمرین محاسبات با روشی ساختاری بهره برد.  زبان: انگلیسی سطح: پیشرفته، بازیکنان مسابقات، حرفه ای در این دی وی دی ، بیننده دعوت می شود تا نیازهای موقعیت را قبل از انتخاب تصادفی حرکتهای ممکن تعیین کند. نویسنده در ادامه تکنیک های مبتدی محاسبه را نشان می دهد که به …

همچنین ببینید

دانلود 3 نوع کاستوم ریکاوری تست شده برای گوشی سامسونگ مدل s3 sch-i535 از فایل 51

شما در حال مشاهده از سایت فایل 51 فایلی با مشخصات دانلود 3 نوع کاستوم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *