آموزش وردپرس
خانه / عمومی و آزاد / پاورپوینت الکترونیک دیجیتال منطق TTL

پاورپوینت الکترونیک دیجیتال منطق TTL

شما در حال مشاهده از سایت فایل 51 فایلی با مشخصات پاورپوینت الکترونیک دیجیتال منطق TTL  هستید

 

فایل 51 شامل بانک اطلاعاتی گسترده از لینک های گوناگون از سایتهای مختلف بهترین مکان برای جست و جوی فایل های مورد نیاز  شما می باشد.  فایل 51  این بار پاورپوینت الکترونیک دیجیتال منطق TTL را از دسته بندی عمومی و آزاد  برای دانلود به نمایش گذاشته است.

 

کلمات کلیدی مربوطه فایل : پاورپوینت الکترونیک دیجیتال منطق TTL, پاورپوینت, الکترونیک, دیجیتال, منطق ,TTL

اکنون برای هدایت به سایت اصلی جهت دانلود فایل پاورپوینت الکترونیک دیجیتال منطق TTL  بر روی دریافت فایل در پایین صفحه کلیک کنید.

فرمت فایل : پاورپوینت قابل ویرایش      تعداد اسلاید: 29   قسمتی از پاورپوینت :   منطق TTL با استفاده از ترانزیستورهای دو قطبی ساخته میشود که به عنوان سوئیچ اشباع عمل میکنند. تاخیر ناشی از خارج کردن سوئیچ از حالت اشباع یک عامل مهم در محدود کردن سرعت این منطق است که البته روشهائی برای غلبه بر آن ارائه شده است. امروزه مدارات Schottky TTL بصورت گسترده ای در کاربردهائی که نیاز به ارتباط با سرعت بالا با مدارات بیرونی دارند نظیر مادربرد ها بکار میروند.     منطق TTL  با اعمال تغییراتی در منطق DTL منطق دیگری با نام TTL بوجود آمد که در آن دیود های موجود در ورودی با ترانزیستور جایگزین گشته اند. برای اینکار دو دیود پشت به پشت با هم ادغام و به صورت یک ترانزیستور npn ساخته شدند. در این مدار ناحیه p دیودها با هم ادغام شده و ضمن صرفه جوئی در جا، خازن پارازیتی کمتر و در نتیجه تاخیر انتشار کمتری نیز دارد. علاوه برآن بدلیل اینکه ترانزیستور ورودی در هنگام انتقال ورودی از یک به صفر بصورت فعال در می آید، باعث میشود تا بار موجود در بیس ترانزیستور خرو …

همچنین ببینید

16 آشنایی با بیمه های درمان و بیمه های اتومبیل و نحوه صدور آنها از فایل 51

شما در حال مشاهده از سایت فایل 51 فایلی با مشخصات 16 آشنایی با بیمه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *