آموزش وردپرس
خانه / برنامه نویسی ، سورس ، پروژه / خرید و دانلود مقاله درباره UML به تعداد 62 صفحه

خرید و دانلود مقاله درباره UML به تعداد 62 صفحه

شما در حال مشاهده از سایت فایل 51 فایلی با مشخصات خرید و دانلود مقاله درباره UML به تعداد 62 صفحه  هستید

 

فایل 51 شامل بانک اطلاعاتی گسترده از لینک های گوناگون از سایتهای مختلف بهترین مکان برای جست و جوی فایل های مورد نیاز  شما می باشد.  فایل 51  این بار خرید و دانلود مقاله درباره UML به تعداد 62 صفحه را از دسته بندی برنامه نویسی ، سورس ، پروژه  برای دانلود به نمایش گذاشته است.

 

کلمات کلیدی مربوطه فایل : دانلود , مقاله , UML , uml , متد , متد شی گرا

اکنون برای هدایت به سایت اصلی جهت دانلود فایل خرید و دانلود مقاله درباره UML به تعداد 62 صفحه  بر روی دریافت فایل در پایین صفحه کلیک کنید.

يادگيري متد object- oriented برنامه نويسي شي گرا و visual modeling (مدلسازي بصري) بررسي انواع نمادهاي گرافيكي نگاهي به انواع نمودارهاي (UML Diagrams) UML توسعه نرم افزار با استفاده رز مدلسازي بصري (visual modeling) مقدمه اي بر متد object- oriented (شي گرايي) در متد شي گرايي (0.0) برنامه به قطعات بسيار كوچك يا آبجكت هايي تقسيم مي‌شود كه تا اندازه اي مستقل از يكديگرند مانند ساختماني از بلوك ها. در اولين گام تعدادي آبجكت هاي اساسي (انوع مختلف بلوك ها) را بسازيد يا به دست آزمايشي آوريد. اولين باري كه شما اين بلوك هاي ساختماني را داريد, مي‌توانيد آنها را كنار هم گذاشته تا قصرتان را بسازيد. به محض اينكه تعدادي آبجكت هاي اساسي در دنياي كامپيوتر ساختيد يا به دست آوريد مي‌توانيد به سادگي آنها را كنار هم بگذاريد تا برنامه هاي جديد را ايجاد نماييد. يكي از امتيازات اساسي متد شي گرايي اين است كه مي‌توانيد يك بار component (اجزا) را ساخته و بارها و بارها از آنها استفاده كنيد. درست مانند زماني كه مي‌توانيد يك بلاك ساختماني را در يك قصر, يك خانه يا يك سفيد فضايي دوباره استفا …

همچنین ببینید

امنیت شبکه….

شما در حال مشاهده از سایت فایل 51 فایلی با مشخصات امنیت شبکه….  هستید   …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *